bankowość dla MŚP

W bieżącym roku, w ramach konkursu World's Best Digital Banks organizowanego przez magazyn Global Finance, Bank Millennium został uhonorowany tytułem najlepszego konsumenckiego banku cyfrowego oraz najlepszego banku dla MŚP w Polsce. Ponadto, bank otrzymał wyróżnienia za najlepsze doświadczenie użytkownika (User Experience) oraz za najlepszą zintegrowaną platformę bankową dla firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Aplikacja mobilna Banku Millennium została doceniona jako najlepsza w Polsce. Bank zwyciężył również w 8 innych kategoriach konkursowych.

Prezes Zarządu Banku Millennium, Joao Bras Jorge, wyraził dumę i satysfakcję z uzyskania prestiżowej nagrody The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2023 oraz innych wyróżnień. Dodał, że to kolejny dowód na skuteczność długoterminowej strategii rozwoju banku, który konsekwentnie dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają komfort i wygodę obsługi klientów, zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami.

W konkursie 2023 roku Bank Millennium zdobył łącznie 13 tytułów, obejmujących różne aspekty bankowości cyfrowej, od najlepszego konsumenckiego banku cyfrowego po najlepszą platformę bankową dla firm. Wyniki konkursu zostały oparte na kryteriach takich jak strategia obsługi klientów cyfrowych, zachęcanie do korzystania z ofert cyfrowych, wzrost liczby klientów cyfrowych, szerokość oferty produktowej, korzyści z inicjatyw cyfrowych oraz jakość serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.

Joseph D. Giarraputo, wydawca i dyrektor redakcyjny Global Finance, zauważył, że wraz z rozwojem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, standardy najlepszych ofert cyfrowych ewoluują. Nagrody Global Finance dla najlepszego banku cyfrowego wyróżniają te instytucje finansowe, które przewodzą w procesie cyfryzacji.

Pełne wyniki konkursu z całego świata zostaną opublikowane we wrześniowym wydaniu magazynu Global Finance, który od 1987 roku ma czytelników w 193 krajach i jest źródłem informacji dla decydentów finansowych na całym świecie.

...

W bieżącym roku, w ramach konkursu World’s Best Digital Banks organizowanego przez magazyn Global Finance, Bank Millennium został uhonorowany tytułem najlepszego konsumenckiego banku cyfrowego oraz najlepszego banku dla MŚP w Polsce. Ponadto, bank otrzymał wyróżnienia za najlepsze doświadczenie użytkownika (User Experience) oraz za najlepszą zintegrowaną platformę bankową dla firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Aplikacja mobilna Banku Millennium została doceniona jako najlepsza w Polsce. Bank zwyciężył również w 8 innych kategoriach konkursowych.

Czytaj więcej 18 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu